تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مبارزه با تروریسم ابزاری در دست قدرتمندان است/اجلاسیه تهران پیام خوبی در دفاع از مردم مظلوم در برابر تروریسم است

امام‌ جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه تروریسم ابزاری در دست قدرتمندان، استعمار است، گفت: استکبار جهانی برای ویرانگری در هر مکانی از این ابزار استفاده کرده‌اند و می‌کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، اظهار کرد: جهاد سازندگی نهادی انقلابی است که در کنار دیگر نهادهای انقلابی خدمات خوبی را ارائه داده است و هفته جهاد کشاورزی و تشکیل جهاد سازندگی به‌فرمان امام خمینی (ره) را گرامی می‌داریم.

 

وی افزود: برخی کشاورزان منطقه در ارتباط با برق‌رسانی برای امور کشاورزی و مزارع تقاضاهایی را داشتند که نیازمند توجه بخشداران برای پیگیری و حل این معضل در بخش کشاورزی است.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ به برگزاری اجلاسیه سه وزیر دفاع کشورهای ایران، سوریه و روسیه در رابطه با مبارزه با تروریسم اشاره کرد و گفت: در گذشته این اجلاسیه به همراه آمریکا برای مبارزه با تروریسم انجام می‌شد اما می‌بینیم که هواپیماهای آمریکایی در میادین تروریست‌ها حضور دارند و متوجه می‌شویم صحبت‌های آمریکا جز دروغ و سیاست‌بازی نیست.

 

وی افزود: اجلاسیه تهران پیام خوبی در دفاع از مردم مظلوم در برابر تروریسم است.

 

یوسفی با بیان اینکه تروریسم ابزاری در دست قدرتمندان، استعمار است، تصریح کرد: استکبار جهانی برای ویران‌گری در هر مکانی از این ابزار استفاده کرده‌اند و می‌کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۴۰ سال پیش مرحوم محمدتقی فلسفی واعظ مشهور و از شخصیت‌های مبارز انقلاب اسلامی فرمودند: «شما زیر علم سازمان ملل سینه چهل ضرب نزنید، امام‌زاده‌ای نیست که شفا دهد.» و امروز می‌بینیم آقای بانکی‌مون دبیر کل سازمان ملل متحد بعد از خارج کردن عربستان از لیست سیاهی که به‌دلیل کشتار کودکان مظلوم یمن در آن قرارگرفته بود، اعلام می‌کند: حذف عربستان از فهرست سیاه تصمیم دردناکی بوده است.

 

امام‌جمعه سیمرغ در پایان گفت: چشم سازمان ملل و حامیان دروغین انسانیت فقط پول را می‌بیند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران