تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۷:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری کلاس‌های آموزشی در کانون پرورش فکری سیمرغ

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ از برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های مختلف در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در این شهرستان خبر داد.

نعیمه خنکدار امروز در گفت‌وگو با سیمرغ ما، اظهار کرد: همه‌ساله با فرارسیدن ایام تابستان و تعطیلی دانش‌آموزان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با برگزاری کلاس‌های آموزشی در راستای رشد و پرورش استعدادها و غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این شهرستان اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام می‌دهد.

 

وی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصلی‌ترین متولی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان است.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ با بیان اینکه برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های شعر و داستان، خوشنویسی، نقاشی، سفال‌گری از جمله برنامه‌هایی است که در شهرستان انجام می‌شود، تصریح کرد: این کلاس‌های آموزشی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

 

این مسؤول افزود: فعالیت‌های فرهنگی از جمله قصه‌گویی، نمایش عروسکی، شعرخوانی، سرود، اردو و بازدید و فعالیت‌های اسلامی از دیگر برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ است.

 

خنکدار با اشاره به اینکه علاقه‌مندان هفت تا ۱۷ سال می‌توانند برای ثبت‌نام همه‌روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۴ عصر به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: با حضور هر یک از اعضای کانون در کلاس‌ها و کارگاه‌های برگزارشده استعدادهای نهفته آنان شناسایی و در راستای بروز خلاقیت این قشر اقدامات لازم به عمل می‌آید.

 

وی ادامه داد: این مرکز علاوه بر فعالیت‌های اعلام شده که کاملاً هدفمند و از پیش تعیین‌شده است هم‌زمان با مناسبت‌های پیش‌رو ویژه‌برنامه‌هایی را برگزار می‌کند.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ با بیان اینکه در روز ادبیات کودک و نوجوان برنامه‌های مفصلی در بخش طرح‌های ادبی در نظر گرفته‌شده است، گفت: دعوت از نویسنده و شاعر به‌نام مازندرانی در بخش کودک و نوجوان یکی از برنامه‌های اصلی در این روز است.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران